Новими власниками «Укрбуду» стали фермер і непублічний бізнесмен. Що про них відомо?

Фото: facebook.com/ub.com.ua Об этом сообщает krick.com.ua со ссылкой на СМИ.Бізнесмен Євген Дікін і фермер Василь Польовий придбали частки у ТОВ «Укрбуд девелопмент» , як повідомляє публікація в системі Youcontrol. Кожен із них володіє часткою 50% від активів компанії. Розмір внеску в уставний фонд склав 17,6 млн₴

Євген Дікін з 2012 року є керівником ТОВ «Білдінг груп плюс». Ця компанія займається технічним обслуговуванням і ремонтом автотранспортних засобів, оптовою торгівлею деталями, машинами й устаткуванням, залізними виробами, водопровідним та опалювальним обладнанням.

Василь Польовий є бенефіціаром СТ «Серпень» (компанія займається комплексним обслуговуванням об’єктів) і бенефіціаром та керівником ТОВ «Хмільниця Зернотрейд».

Генеральним директором «Укрбуду» залишився Олег Майборода. Компанія «Укрбуд девеломент» є одним із лідерів у сегменті житлового будівництва.

Фото: facebook.com/ub.com.uaРаніше президентом будівельної корпорації «Укрбуд» був Максим Микитась, який нещодавно заявив, що продав компанію «людям непублічним» і йде з будівельного бізнесу.

Нещодавно НАБУ оголосило підозру ексдепутату Максиму Микитасю в організації заволодіння нерухомістю за допомогою підконтрольних йому будівельних компаній. Четвертого жовтня суддя призначив йому заставу у розмірі п’яти з половиною мільйонів гривень. Після внесення застави Микитась повинен носити електронний браслет, за першим викликом з’являтися до правоохоронців, не покидати міста проживання, не спілкуватися з іншими фігурантами справи тощо.

Раніше Антимонопольний комітет також виявив, що компаній корпорації «Укрбуд» (компанії «Укрбудмонтаж» і «Укренергомонтаж») симулювали конкуренцію між собою під час участі в закупівлях на будівництво об’єктів на Чорнобильській АЕС та Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.

Також на початку літа Антимонопольний комітет оштрафував дві компанії, пов’язані з Микитасем, за змову під час тендеру на будівництво Шулявської розв’язки. Перед цим ті ж компанії було оштрафовано за змову під час двох інших тендерів.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/07/novymy-vlasnykamy-ukrbudu-staly-fermer-i-nepublichnyj-biznesmen-shho-pro-nyh-vidomo/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя